preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Vladimir Nazor" Slavonski Brod

Login
Raspored školskog zvona - predmetna nastava

PRIJEPODNE

1.

8:00 – 8:40

2.

8:45 – 9:25

3.

9:30 – 10:10

4.

10:25 – 11:05

5.

11:10 – 11:50

6.

11:55 – 12:35

7.

12:40 – 13:20

8.

13:25 – 14:05

Vrijeme

  

http://vrijeme.rtl.hr/

Mreža škola bez nasilja

http://www.unicef.hr/

E- upisi u srednju školu

         

               www.upisi.hr

Kalendar
« Siječanj 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

Tražilica
e-Dnevnik

 

Virtualna knjižnica

Dan škole

Vladimir Nazor

Vladimir Nazor rođen je 30. svibnja 1876. u Postirama na Braču. Pučku školu je završio na otoku Braču, a gimnaziju u Splitu. Studirao je prirodne znanosti, matematiku i fiziku u Grazu i Zagrebu. Diplomirao je 1902. Počeo je raditi kao suplent u splitskoj gimnaziji, potom kao profesor u Zadru te od 1903. do 1918. godine u Istri (Pazin, Kopar i Kastav), koja je presudno obilježila njegovo stvaralaštvo.  Još 1919. godine postao je dopisni, a 1940. redovni član JAZU (Jugoslavenske akademije znanosti i umjetnosti). Pisao je pjesme, prozu, kritike, eseje, feljtone i studije, prevodio i sastavljao antologije i školske udžbenike. Jedan je od najplodnijih i najpopularnijih naših međuratnih pisaca. Umro je u Zagrebu 19. lipnja 1949.

Važnije su mu knjige: Slavenske legende (Zadar, 1900.), Knjiga o kraljevima hrvatskijem (Zadar, 1904.),Veli Jože (Ljubljana, 1908.), Lirika (Zagreb, 1910.), Istarske priče (Zagreb, 1913.), Utva zlatokrila (Zagreb, 1916.), Medvjed Brundo (Zagreb, 1916.), Stoimena (Zagreb, 1916.), Priče iz djetinjstva (Zagreb, 1924.), Istarski gradovi (Zagreb, 1930.), Šarko (Zagreb, 1930.), Pastir Loda (Zagreb, 1939.), Zagrebačke novele (Zagreb, 1942.), Putopisi (Zagreb, 1942.)

Njegovim imenom je nazvana najveća državna nagrada u Republici Hrvatskoj "Nagrada Vladimir Nazor" koja se dodjeljuje za najbolja umjetnička ostvarenja na području književnosti, glazbe, filma, likovnih i primijenjenih umjetnosti, kazališne umjetnosti te arhitekture i urbanizma u Republici Hrvatskoj.

RASPORED INFORMACIJA ZA RODITELJE

školska godina 2020. / 2021. 

MATIČNA ŠKOLA

 

RAZRED

RAZREDNIK/CA

VRIJEME (DAN / SAT)

1.A

MARINA DUJMIĆ (zamjena Arnela Špirtović)

petak

1. smjena (8:00 - 8:40)

2. smjena (12:30 - 13:10)

1.B

DANIJELA LJUBAC MEC

petak

1. smjena (10:25 - 11:05)

2. smjena ( 14:55 - 15:35)

2.A

ANTE KARIN

 

2.B

IDA ZUKANOVIĆ ŠIMUNOVIĆ

srijeda

1. smjena (8:45 - 9:25)

2. smjena (13:15 - 13:55)

1. ponedjeljak u mjesecu (16:30 - 17:10)

3.A

JASNA RUKAVINA

četvrtak

1. smjena (9:40 - 10:20)

2. smjena (15:40 - 16:20)

3.B

TATJANA BIRER NOVOSELOVIĆ

 

4.A

DARIJA KOLAR

ponedjeljak

1. smjena (11:10 - 11:50)

2. smjena (17:00 - 17:45)

4.B

LIDIJA UDOVČIĆ

ponedjeljak

1. smjena (10:30 - 11:00)

2. smjena (15:00 - 15:30)

5.D

IRENA GUBERAC RADIČEVIĆ

 

5.E

SANJA BAŠIĆ

četvrtak 2. sat (8:45 - 9:25)

6.D

TANJA BILIĆ

četvrtak 2. sat (8:45 - 9:25)

6.E

DUBRAVKA PLETIKAPIĆ

 

7.D

ROBERT SMUDA

 

7.E

SANJA VALJETIĆ

srijeda 3. sat (9:30 - 10:10)

8.D

ANDREJA GRŠKO (zamjena Josipa Ćorković)

ponedjeljak 5. sat (11:10 - 11:50)

8.E

MAJA PLAZANIĆ

srijeda (8:30 - 9:30)

PODRUČNA ŠKOLA RUŠČICA

RAZRED NASTAVNIK/CA

VRIJEME (DAN / SAT)

1.r MARTINA KOVAČEVIĆ

srijeda 5. sat (11:10 - 11:50)

2.r IRENA ŠTEVIĆ

četvrtak 2. sat (8:45 - 9:25)

3.r ANTONIJA RASPASOVIĆ

četvrtak 3. sat (9:30 - 10:10)

4.r TAJANA RADIČEVIĆ

četvrtak (12:30 - 13:10)

5.A GORAN ŽIKIĆ

PŠ - četvrtak 6. sat (11:55 - 12:35)

MŠ - ponedjeljak 7. sat (12:35 - 13:15)

5.B JOSIP JURKOVIĆ

srijeda 2. sat (8:45 - 9:25)

5.C DRAGANA HARAMBAŠIĆ

četvrtak 6 sat (11:55 - 12:35)

6.A LUKA BARIŠIĆ

srijeda 3. sat (9:30 - 10:10)

6.B ZRINKA FIŠER

srijeda 4. sat (10:25 - 11:05)

6.C NIKOLINA MARINAC

petak 3. sat (8:30 - 10:10)

7.A MIRJANA VUKSANOVIĆ

ponedjeljak 4. sat (10:25 - 11:05)

7.B SNJEŽANA VIDAKOVIĆ

7.b - utorak 7. sat (12:40 - 13:20)

KEM - utorak (13:10 - 13:50)

8.A MAJA FERIĆ

četvrtak 2. sat (8:50 - 9:25)

8.B PAVICA MARJANOVIĆ RADELJAK

srijeda 3. sat (9:30 - 10:10)

8.c MIRTA GRUBIŠIĆ

8. c - srijeda 2. sat (8:45 - 9:25)

GK - ponedjeljak 4. sat (10:25 - 11:05)

 

OSTALE PODRUČNE ŠKOLE

RAZRED

ŠKOLA

UČITELJICA

VRIJEME (DAN / SAT)

1.r

GORNJA VRBA

ALENKA RAC

 

2.r

GORNJA VRBA

DUBRAVKA MATUŠKO

srijeda

1. smjena (10:40 - 11:30)

2. smjena (13:00 - 14:00)

3.r

GORNJA VRBA

SANJA ZLATAREVIĆ

1. smjena - petak (9:20 - 10:00)

2. smjena - ponedjeljak (16:15 - 16:55)

4.r

GORNJA VRBA

IVANKA KLJAJIĆ

četvrtak

1. smjena (11:45 - 12:30)

2. smjena (16:15 - 17:00)

1.r GORNJA BEBRINA TEREZIJA LAKUŠIĆ  

4.r

GORNJA BEBRINA

SANJA ĐURIĆ

ponedjeljak 4.sat (10:25 - 11:05)

1. / 2. / 3.r

DONJA BEBRINA

DANIJELA KOVAČEVIĆ (zamjena Matea Vrančić Mandurić)

četvrtak (11:30 - 12:30)

4.r

DONJA BEBRINA

ANTONIJA ĆUTUNIĆ

četvrtak (9:30 - 10:15)

 

OSTALI NASTAVNICI 

DIJANA BUČANAC (zamjena Ružica Bočkaj)

PŠ – srijeda 3. sat (9:30 – 10:10)

ANA BALEN

PŠ – ponedjeljak (11:45 – 12:30)

MŠ - četvrtak (11:45 - 12:30)

MATIJA BENIĆ

PŠ - četvrtak 7. sat (12:40 - 13:20) 

ANA BRICO (zamjena iz matematike)

PŠ - utorak 3. sat (9:30 - 10:10)

JOSIP LUKAČ

MŠ - ponedjeljak 3. sat (9:30 - 10:10)

PŠ - petak 7. sat (12:40 - 13:20)

MIRKO KRULJAC

PŠ - četvrtak 4. sat (10:25 - 11:05)

JOSIP ANIČIĆ

 

DRAŽEN BLEKIĆ

četvrtak 2. sat (8:45 - 9:25)
STJEPAN STANIĆ

utorak 3. sat (9:30 - 10:10)

MAJA PLAZANIĆ

PŠ - srijeda (8:30 - 9:30)

mail: maja.hrvatski@gmail.com

JASENKA KOVAČEVIĆ

PŠ - srijeda 3. sat (9:30 - 10:10)

ANITA HRGOVIĆ ponedjeljak 7. sat (12:40 - 13:20) uz prethodnu najavu roditelja
ŽELJKA VARGIĆ

ponedjeljak (12:30 - 13:10)

DINKO NADIH

ponedjeljak (11:05 - 12:00)

RANKA VRANAŠEVIĆ

ponedjeljak (12:35 - 13:00)

DAVID MAGDIĆ

četvrtak 6. sat (11:55 - 12:35)

IRENA KATAVIĆ

petak

1. smjena 5. sat (11:10 - 11:50)

2. smjena 5. sat (15:40 - 16:20)

PAULINA KADIĆ

RU - utorak (11:10 - 11:50)

 

preskoči na navigaciju