preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Vladimir Nazor" Slavonski Brod

Login
Kalendar školske godine

                 2019./2020.

Školsko zvono

1.

8:00 – 8:45

2.

8:50 – 9:35

3.

9:40 – 10:25

4.

10:40 – 11:25

5.

11:30 – 12:15

6.

12:20 – 13:05

7.

13:10 – 13:55

8.

14:00 – 14:45

9.

14:50 – 15:35

10.

15:50 – 16:35

 

Vrijeme

  

http://vrijeme.rtl.hr/

Mreža škola bez nasilja

http://www.unicef.hr/

E- upisi u srednju školu

         

               www.upisi.hr

Kalendar
« Studeni 2019 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

Tražilica
e-Dnevnik

 

Matična škola

 

Područne škole

Vladimir Nazor

Vladimir Nazor rođen je 30. svibnja 1876. u Postirama na Braču. Pučku školu je završio na otoku Braču, a gimnaziju u Splitu. Studirao je prirodne znanosti, matematiku i fiziku u Grazu i Zagrebu. Diplomirao je 1902. Počeo je raditi kao suplent u splitskoj gimnaziji, potom kao profesor u Zadru te od 1903. do 1918. godine u Istri (Pazin, Kopar i Kastav), koja je presudno obilježila njegovo stvaralaštvo.  Još 1919. godine postao je dopisni, a 1940. redovni član JAZU (Jugoslavenske akademije znanosti i umjetnosti). Pisao je pjesme, prozu, kritike, eseje, feljtone i studije, prevodio i sastavljao antologije i školske udžbenike. Jedan je od najplodnijih i najpopularnijih naših međuratnih pisaca. Umro je u Zagrebu 19. lipnja 1949.

Važnije su mu knjige: Slavenske legende (Zadar, 1900.), Knjiga o kraljevima hrvatskijem (Zadar, 1904.),Veli Jože (Ljubljana, 1908.), Lirika (Zagreb, 1910.), Istarske priče (Zagreb, 1913.), Utva zlatokrila (Zagreb, 1916.), Medvjed Brundo (Zagreb, 1916.), Stoimena (Zagreb, 1916.), Priče iz djetinjstva (Zagreb, 1924.), Istarski gradovi (Zagreb, 1930.), Šarko (Zagreb, 1930.), Pastir Loda (Zagreb, 1939.), Zagrebačke novele (Zagreb, 1942.), Putopisi (Zagreb, 1942.)

Njegovim imenom je nazvana najveća državna nagrada u Republici Hrvatskoj "Nagrada Vladimir Nazor" koja se dodjeljuje za najbolja umjetnička ostvarenja na području književnosti, glazbe, filma, likovnih i primijenjenih umjetnosti, kazališne umjetnosti te arhitekture i urbanizma u Republici Hrvatskoj.

RASPORED INFORMACIJA ZA RODITELJE

školska godina 2019. / 2020. 

MATIČNA ŠKOLA

RAZRED

RAZREDNIK/CA

VRIJEME (DAN / SAT)
1.A ANTE KARIN

utorak 4. sat (10:40 - 11:25)

1.B IDA ZUKANOVIĆ ŠIMUNOVIĆ

četvrtak 3. sat (9:50 - 10:35)

2.A JASNA RUKAVINA

utorak 2. sat (8:50 - 9:35)

2.B TANJA BIRER NOVOSELOVIĆ

utorak 3. sat (9:50 - 10:35)

3.A MARINA DUJMIĆ

srijeda 3. sat (9:50 - 10:35) 

3.B ŽELJKA VARGIĆ

ponedjeljak 4. sat (10:40 - 11:25)

4.A LIDIJA UDOVČIĆ

srijeda 5. sat (11:30 - 12:15)

4.B MARIJA DELAČ

ponedjeljak 5. sat (11:30 - 12:15)

5.D TANJA BILIĆ

četvrtak 2. sat (8:50 - 9:35)

5.E DUBRAVKA PLETIKAPIĆ

ponedjeljak 2. sat (8:50 - 9:35)

6.D ROBERT SMUDA

utorak 3.sat (9:40 - 10:25)

6.E JOSIP JURKOVIĆ

petak 2. sat (8:50 - 9:35)

7.D ANDREJA GRŠKO

četvrtak 5. sat (11:30 - 12:15)

7.E MAJA PLAZANIĆ

MŠ - utorak 4. sat (10:40 - 11:25)

PŠ - petak 4. sat (10:40 - 11:25)

8.C RANKA VRANEŠEVIĆ

srijeda 3. sat (9:45 - 10:20)

8.D

SANJA BAŠIĆ

četvrtak 3. sat (9:40 - 10:25)

 

PODRUČNA ŠKOLA RUŠČICA

RAZRED NASTAVNIK/CA

VRIJEME (DAN / SAT)

1.r IRENA KATAVIĆ

petak 2. sat (8:50 - 9:35)

2.r DANIJELA LJUBAC MEC

ponedjeljak 6. sat (12:15 - 13:00)

3.r TAJANA RADIČEVIĆ

ponedjeljak 6. sat (12:15 - 13:00)

4.r MARTINA KOVAČEVIĆ

petak 4. sat (10:40 - 11:25)

svaki drugi petak kada je glaz.kult.

5.A LUKA BARIŠIĆ

petak 6. sat (12:20 - 13:05) 

5.B ZRINKA FIŠER

5.b - utorak 3. sat (9:40 - 10:25)

EJ -  petak 3. sat (9:40 - 10:25)

6.A MIRJANA VUKSANOVIĆ

6.a - petak 3. sat (9:40 - 10:25)

PR-BIO - utorak 5. sat (11:30 - 12:15)

6.B SNJEŽANA VIDAKOVIĆ

6.b - utorak 3. sat (9:40 - 10:25)

LK - srijeda 6. sat (12:20 - 13:05)

7.A MAJA FERIĆ

ponedjeljak 3. sat (9:40 - 10:25)

7.B PAVICA MARJANOVIĆ RADELJAK

7.b - četvrtak 4. sat (10:40 - 11:25)

KEM - srijeda 4. sat (10:40 - 11:25)

7.C MIRTA GRUBIŠIĆ

PŠ - ponedjeljak 2. sat (8:50 - 9:35)

8.A JASENKA KOVAČEVIĆ

8.a - petak 3. sat (9:40 - 10:25)

GEO - petak 4. sat (10:40 - 11:25)

8.B DRAŽEN BLEKIĆ

ponedjeljak 3. sat (9:40 - 10:25)

 

OSTALE PODRUČNE ŠKOLE

RAZRED ŠKOLA UČITELJICA

VRIJEME (DAN / SAT)

1.r GORNJA VRBA DUBRAVKA MATUŠKO

srijeda

1. smjena 10:00 - 10:45

2. smjena 14:30 - 15:15

2.r GORNJA VRBA SANJA ZLATAREVIĆ

četvrtak

1. smjena 11:30 - 12:15

2. smjena 16:00 - 16:45

4.a

GORNJA VRBA ALENKA RAC

1. smjena srijeda 4. sat

(10:45 - 11:30)

2. smjena petak 3. sat

(14:30 - 15:15)

4.b

GORNJA VRBA DANIJELA KOVAČEVIĆ

srijeda 

1. smjena 11:30 - 12:15

2. smjena 15:15 - 16:00

1. / 3. GORNJA BEBRINA SANJA ĐURIĆ

ponedjeljak 3.sat (10:00 - 10:45)

1. / 4. DONJA BEBRINA ANTONIJA RASPASOVIĆ

ponedjeljak (9:30 - 10:15)

2. / 3. DONJA BEBRINA ANTONIJA ĆUTUNIĆ

četvrtak (9:30 - 10:15)

 

OSTALI NASTAVNICI 

DIJANA BUČANAC

MŠ – utorak 4. sat (10:40 – 11:25)

PŠ – srijeda 5. sat (11:30 – 12:15)

ANA BALEN

MŠ – srijeda 4. sat (10:40 – 11:25)

PŠ – utorak 5. sat (11:30 – 12:15)

MATIJA BENIĆ

MŠ - utorak 2. sat (8:50 - 9:35)

PŠ - ponedjeljak 7. sat (13:05 - 13:50) 

NIKOLINA MARINAC

MŠ - četvrtak 3. sat (9:40 - 10:25)

PŠ - srijeda 4. sat (10:40 - 11:25)

SANJA VALJETIĆ

MŠ – utorak 3. sat (9:40 – 10:25)

KATARINA MAMIĆ

Gornja Vrba - ponedjeljak (14:00 - 14:45)

PAULINA KADIĆ

Gornja Bebrina - ponedjeljak (9:30 - 10:15)

Gornja Vrba - srijeda (11:30 - 12:15)

DARIJA KOLAR

PŠ - utorak 2. sat (8:50 - 9:35)

JOSIP LUKAČ

MŠ - srijeda 4. sat (10:40 - 11:25)

PŠ - utorak 2. sat (8:50 - 9:35)

ANITA HRGOVIĆ

MŠ - ponedjeljak 7. sat (13:10 - 13:55)

uz prethodnu najavu

LUKA PONGRAČIĆ

PŠ - utorak 3. sat (9:40 - 10:25)

IRENA GUBERAC RADIČEVIĆ

MŠ - srijeda 3. sat (9:40 - 10:25)

RUŽICA BOČKAJ

MŠ - ponedjeljak 3. sat (9:40 - 10:25)

KREŠIMIR ŠKULJEVIĆ

PŠ - utorak 2. sat (8:50 - 9:35)

VJEKOSLAV JANKOVIĆ

PŠ - četvrtak 3. sat (9:40 - 10:25)

MIRKO KRULJAC

PŠ - utorkom 4. sat (10:40 - 11:25)

JOSIP ANIČIĆ

PŠ - petak 2. sat (8:50 - 9:35)

DOMINIK GALOJLIĆ

srijeda 3. sat (9:40 - 10:25) 
STJEPAN STANIĆ

srijeda 3. sat (9:40 - 10:25)

 

preskoči na navigaciju